Nasz projekt Respektrum będzie reprezentował Polskę w konkursie Europejskiej Nagrody Promocji Przedsiębiorczości 2023 (EEPA). Zdobyliśmy najwięcej punktów w etapie krajowym!

Europejska Nagroda Promocji Przedsiębiorczości 2023 (EEPA)

Nagroda to inicjatywa Komisji Europejskiej, Dyrekcji Generalnej ds. Rynku Wewnętrznego, Przemysłu, Przedsiębiorczości i MŚP. Konkurs EEPA jest wyróżnieniem najlepszych inicjatyw w dziedzinie przedsiębiorczości w Europie i jest adresowany do władz krajowych, regionalnych lub lokalnych bądź partnerstw publiczno-prywatnych, a także do MŚP. 

Projekt Respektrum wygrał w kategorii w kategorii: Przedsiębiorczość odpowiedzialna i wspierająca włączenie społeczne.

Respektrum to projekt skierowany do przedsiębiorców i instytucji, a podczas bezpłatnych szkoleń uczymy, jak zatrudniać pracowników w spektrum autyzmu. To pierwszy taki samorządowy projekt w Polsce.

Do tej pory szkoliliśmy pracowników Straży Miejskiej Wrocławia, MPK Wrocław, WPT, ZUS czy PUP, za sobą mamy też pierwsze szkolenia w prywatnych firmach. Szkolenia składają się z części teoretycznej oraz warsztatowej.  

Finał EEPA 2023 odbędzie się 13-15 listopada 2023 r. w Bilbao w Hiszpanii podczas Zgromadzenia MŚP (SME Assembly).

W jury konkursu zasiądą autorytety ze świata nauki i biznesu. Trzymajcie kciuki!

Wyniki etapu krajowego EEPA 2023

Pierwsze miejsce – „Respektrum” UM Wrocław, w kategorii: Przedsiębiorczość odpowiedzialna i wspierająca włączenie społeczne
Drugie miejsce – „Przedsiębiorcze Krakowianki” UM Kraków, w kategorii: Promowanie ducha przedsiębiorczości
Trzecie miejsce – „InterSilesia” Fundusz Górnośląski S.A., w kategorii: Poprawa otoczenia biznesowego i wspieranie internacjonalizacji biznesu
Wyróżnienie – „Przedsiębiorcza młodzież” UMCS i UM Lublin, w kategorii: Promowanie ducha przedsiębiorczości
Wyróżnienie – „Akademia Rozwoju” Fundacja PFR, w kategorii: Inwestowanie w umiejętności przedsiębiorcze

Back to top

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij