Pierwszy warsztat po wakacyjnej przerwie.

W piątek, 6 października 2023, Agata z Działu Wspierania Wrocławskiej Przedsiębiorczości UM Wrocławia szkoliła pracowników centrali firmy franczyzowej Dr.Max we Wrocławiu z zakresu zatrudniania osób neuroróżnorodnych.

W szkoleniu brały udział osoby m.in. bezpośrednio zajmujące się rekrutacją.  Świadomość uczestniczek spotkania była bardzo duża, co podczas naszych szkoleń nie jest takie oczywiste.

Szkolenie z zatrudniania osób nauroróżnorodnych składa się z części teoretycznej i rozbudowanej części warsztatowej, z którą uczestniczki szkolenia świetnie sobie poradziły. Czasami wystarczy niewielka zmiana, aby zatrudnienie czy praca w zespole z osobą neuroatypową była bardziej komfortowe dla każdej ze stron.

Dziękujemy za zaproszenie i miłe słowa po spotkaniu: „To był świetny warsztat! Teraz jeszcze lepiej będziemy mogli odpowiadać na potrzeby osób neuroatypowych w sieci franczyzowej Dr.Max, a także zachęcać kolejne do dołączenia. Dziękujemy”.

Back to top

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij