Zagłosuj!

Do 10 kwietnia internauci mogą głosować na projekty zgłoszone do „Nagrody Karty Różnorodności”. Wśród 129 zgłoszeń z całej Polski jest również nasz projekt – Repsektum, który wspiera przedsiębiorców w przełamywaniu barier w procesie zatrudniania i rekrutacji osób w spektrum autyzmu.

„Nagroda Karty Różnorodności”

Nagroda za upowszechniania wartości DEI (diversity, equity, inclusion – różnorodność, równość, włączanie) w Polsce, w tym w szczególności w obszarze promocji i zarządzania różnorodnością w miejscu pracy zostaną przyznane w trzech kategoriach:

  • DEI w biznesie,
  • DEI w sektorze pozabiznesowym,
  • DEI w samorządach.

Do nagrody został zgłoszony projekt Respeturm realizowanym przez Urząd Miejski Wrocławia w Departamencie Finansów Publicznych, w Dziale Wspierania Wrocławskiej Przedsiębiorczości.

Celem projektu Respektrum jest wsparcie dla przedsiębiorców w przełamywaniu barier w procesie zatrudniania i rekrutacji osób w spektrum autyzmu.

Projekt skierowany jest do kadr HR, zarówno miejskich spółek, jak i szeroko rozumianego biznesu. Do tej porty z bezpłatnych warsztatów i szkoleń  skorzystali pracownicy spółek i jednostek miejskich (m.in. straż miejska, MPK, Powiatowy Urząd Pracy, ZUS),wrocławskie uczelnie czy przedsiębiorcy (w tym firm zrzeszonych w ABSL, sieć aptek, start-upów z Wrocławskiego Parku Technologicznego, hotelarzy).

Głosowanie internautów

Głosowanie internatów trwa do 10 kwietnia 2024 r. na stronie: https://fob.home.pl/nagroda-kr/glosowanie/  (DEI w samorządach).

Nagroda internautów wraz z pozostałymi wyróżnieniami zostaną przyznane w 23 kwietnia podczas inauguracji Miesiąca Różnorodności w Concordia Design we Wrocławiu.

Forum Odpowiedzialnego Biznesu wydarzenie wpisuje się w obchody European Diversity Month pod egidą Komisji Europejskiej i EU Diversity Charters Platform.

Back to top

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij